Franchising KFC v Opero
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Franchise Club

KFC – včera, dnes a zítra / Jak budovat silnou značku
06/06/2018   18:30
pořádá: 
Franchise Club a Opero
lektor: 
Libor Hubík a Adam J. Polansky
vstupné: 
600
Hosty klubového setkání budou dva významní lídři společnosti AmRest, kteří mají zásadní podíl na úspěšném budování značky KFC v Česku: Libor Hubík, president KFC pro ČR a Rakousko a jeho host Alan J. Polansky, ředitel a kouč AmRest University a dřívější vrcholný manažer české sítě KFC v době jejích začátků.

Červnové setkání Franchise klubu věnujeme KFC, populární celosvětové značce restaurací rychlé obsluhy. Zastavíme se u významných historických milníků této značky ve světě i v Česku, představíme důležité osobnosti, které její historii utvářely. Připomeneme vám fakta známá i ta zapomenutá, dozvíte se ale i to, co jste o KFC ještě vůbec nevěděli.  Ukážeme vám současnost a blízkou budoucnost značky KFC, kterou charakterizuje nedávná „velká proměna“ původního konceptu restaurací KFC v duchu měnících se potřeb a přání zákazníků a moderních gastronomických a technologických trendů. Změny v KFC ještě nejsou u konce, připravují a testují se další.

Vítáni jsou nejen členové klubu a jejich hosté, ale i nečlenové, kteří mají tuto fenomenální značku (nebo její produkty) rádi a zajímají se o ni.

Nenechte si ujít tuto mimořádnou příležitost!

Proč stojí za to přijít?  O čem budeme mluvit?

  • Osobně se můžete setkat a otevřeně debatovat se dvěma špičkovými lídry, kteří toho dost vědí o KFC a budování silné značky. 
  • Dozvíte se, jak se postupně rodil první koncept restaurace „Kentucky Fried Chicken“ a co vše mu zajistilo potřebnou originalitu, produktivitu a expanzivitu.   
  • Poznáte příběh Harlanda Davida SANDERSE, celoživotního dobrodruha, experimentátora a vynálezce, na stará kolena úspěšného podnikatele, franšízora, který se ještě za svého života stal marketingovou ikonou značky KFC a dvakrát získal čestný titul „Kentucky Colonel“.
  • Připomeneme si historii a okolnosti vstupu značky KFC na český trh a roli společnosti AmRest, která nastartovala a zajistila  její dlouhodobý ekonomicky úspěšný rozvoj a expanzi. Připomeneme si také nejoblíbenější produkty KFC jako třeba Twister, Grander, Zinger, Coleslaw nebo Kyblík - nabídneme vám je k ochutnání a ke konzumaci před začátkem debaty.
  • Pochopíte, jak funguje a v čem má synergii a sílu multibrandingová společnost vystupující jako super-operátor (popř. také super-franšízant) několika značek současně.
  • Představíme vám celou sérii inovací, které AmRest v ČR před několika pár lety zavedl v restauracích KFC. Mezi nimi službu a aplikaci KFC Rozvoz - rozvážku až do domu s garancí časového limitu do 30 minut jako jednu ze zásadních inovací, ve které KFC předstihlo svého tradičního hamburgerového rivala v doprovodných službách a poskytla tak zákazníkům pohodlnější a širšígeografické pokrytí jejich poptávky.  
  • Představíme vám nejnovější inovaci – „KFC Snídaně“. Pokud se přihlásíte mezi prvními padesáti, získáte Dárkovou kartu na KFC Snídaně pro dva.
  • Dozvíte se, jak značka KFC v ČR buduje unikátní firemní kulturu založenou na lidech, jejich vzdělávání a motivaci k růstu a kvalitě, snaží se být atraktivním a perspektivním zaměstnavatelem pro své zaměstnance. Představíme vám AmRest University  jako úspěšný projekt pro vlastní výchovu a výběr nejlepších lídrů.   

Otevíráme hlavy, okysličujeme mozky!

Informace pro registraci

Na tento klubový večer je nutné se zaregistrovat předem na club@ifranchising.cz

Členové Franchise Clubu mají pro sebe a pro jednoho svého hosta vstup zdarma, taktéž členové coworkingového centra Opero. Vstupné na klubový večer, včetně pohoštění, je pro nečleny 600 Kč a zahrnuje občerstvení  v průběhu celého večera. Slevu 20 % mohou využít členové České marketingové společnosti a každý druhý a další přihlášený návštěvník zaregistrovaný ze stejné firmy. Nepodnikající studenti denního studia do 26 let a učitelé u nás zaplatí za vstup pouze 200 Kč.  Vstupné do Franchise Clubu je daňově uznatelný náklad. Vstupenku na klubový večer lze zakoupit pouze hotově v recepci před a během klubového večera.

 

normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery