Franchise club v Opero
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Franchise Club

Klasický fast-food končí. Přichází fast-casual, nový formát 21. století.
17/05/2018   18:30-21:30
pořádá: 
Franchise Club a Opero
lektor: 
Pavol Benčík a Miriam Benčíková - Kušnírová
kapacita: 
100
vstupné: 
600
Hostem klubového setkání budou manželé Pavol a Miriam Benčíkovi, kteří představí ikonickou značku casual restaurací.

Představíme vám VAPIANO - úspěšný německý franšízový koncept a mezinárodní řetězec samoobslužných "fresh casual" restaurací s italskou kuchyní. Restaurace Vapiano nabízejí pohodu italské restaurace a jídlo připravované zásadně z kvalitních a čerstvých surovin a přímo před zraky hostů. Řetězec restaurací Vapiano má od svého vzniku v roce 2002  více než 200 franšízových poboček ve 33 zemích na 5 kontinentech. Vapiano si získalo oblibu především u mladých lidí, studentů a lidí pracujících v kancelářích ve velkých městech.

Pod pokličku tohoto ikonického "casual" konceptu nám pomohou nahlédnout manželé Pavol a Miriam Benčíkovi, majitelé úspěšné bratislavské rodinné gastronomické firmy BENCIK CULINARY GROUP, kteří značku VAPIANO díky získané franšíze uvedli na český trh.

Úplně první restauraci Vapiano v Česku otevřeli manželé Benčíkovi loni v červenci v Praze v OC QUADRIO, druhou v říjnu v pražském OC CHODOV. Třetí se chystají otevřít uprostřed léta na hlavní pražské obchodní třídě v OG MYSLBEK. V tomto mezičase je možná právě ta správná doba si o Vapianu a podnikání v kategorii "fast casual dining" v Praze a v Česku trochu popovídat.

Proč stojí za to přijít?

  • Osobně se setkáte a můžete debatovat s Pavlem Benčíkem, uznávanou osobností slovenské gastronomie, který nedávno vstoupil na český trh. Pavel na Slovensku v rámci své skupiny Bencik Culinary Group opakovaně prokázal schopnost vyvinout vlastní koncepty a restaurace a dále je rozvíjet jako řetězec, dobře rozumí italské kuchyni, kvalitě potravin i služeb, umí pracovat s lidmi. Právě proto získal důvěru náročných německých poskytovatelů licence.
  • Osobně se setkáte s Miriam Benčíkovou - Kušnírovou, zkušenou marketingovou odbornicí, se kterou můžete debatovat o nejrůznějších aspektech marketingu moderních restauračních konceptů. 
  • Dozvíte se samozřejmě mnoho zajímavostí o konceptu Vapiano, který má za sebou léta rychlého růstu a úspěšně působí už v desítkách zemí.
  • Tématem bude také fenomén restaurací "fast casual dining", příčiny jeho vzniku, jeho charakteristika.
  • Budeme mluvit o italské kuchyni, která dnes představuje nejširší a nejrychleji se rozvíjející "regionální kuchyni" na světě.
  • Mluvit budeme také o (free-flow) samoobslužných restauracích a kavárnách nebo tzv. "automatech"  a těch klasických s obsluhou, podnikových a školních jídelnách.

Komu je toto setkání určeno?

  • Je určeno všem, členům i nečlenům klubu, které zajímají moderní trendy v gastronomii a veřejném stravování.

Začínáme v 18.30 hodin, prostory OPERO jsou členům klubu a přihlášeným návštěvníkům k dispozici už od 18.00, kdy se podává malé rautové občerstvení.

Registrace na klubový večer:

Na tento klubový večer je nutné se zaregistrovat předem na adrese club@ifranchising.cz - platí pro členy klubu i pro nečleny. Registrace člena klubu vyžaduje pouze jméno a příjmení, u nečlenů požadujeme jméno a příjmení, firmu, pracovní pozici, číslo telefonu a elektronickou adresu. Doporučujeme registrační e-mail odeslat co nejdříve, počet míst je omezený.

Členové Franchise Clubu mají pro sebe a pro jednoho svého hosta vstup zdarma. Vstupné na klubový večer, včetně pohoštění, je pro nečleny 600 Kč. Nepodnikající studenti denního studia do 26 let a učitelé u nás zaplatí za vstup pouze 200 Kč.

Franchise Club - "klub pro dialog a spolupráci" je programově zaměřen nejen na předávání zkušeností a diskusi, ale také na networking. Během přestávky a po skončení klubového večera vytváříme příležitostí pro navazování, udržování a rozvíjení kontaktů, konexí, referencí, doporučení a informací užitečných pro vaše podnikání a osobní rozvoj. Doporučujeme proto mít s sebou větší množství vizitek a jednu z nich nosit viditelně připevněnou.

normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
bird-powdery