Franchise Club | opero.cz
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Franchise Club

Jak pracovat více a nevyhořet
12/04/2018   18:30-21:00
pořádá: 
Franchise Club a Opero
lektor: 
MUDr. Tomáš Rektor
kapacita: 
100
vstupné: 
600
Hostem diskuzního večera bude MUDr. Tomáš Rektor, psychiatr a psychotreapeut. Mluvit budeme o syndromu vyhoření, o stresu a depresi i workoholismu, které postihují čím dál více pracujících lidí.

Současné lékařské výzkumy ukazují varovná čísla: každý třetí (!) pracující muž nebo žena od 25 do 65 let u nás pociťuje psychický stav označovaný jako vyhoření a trpí chronickým stresem a depresemi. Naším hostem proto bude MUDr. Tomáš Rektor, psychiatr a psychotreapeut, zkušený a uznávaný specialista na syndrom vyhoření, deprese a workoholismus, ale také poutavý a srozumitelný řečník, zajímavý člověk. Budeme s ním hovořit o syndromu vyhoření, o stresu a o depresích i o workoholismu.

Odnesete si užitečné vědomosti, rady a praktická doporučení, jak tomuto   duševnímu stavu čelit.   

Komu je toto setkání určeno?

Je určeno všem, členům i nečlenům klubu, kterých se nějak týká problém syndromu vyhoření, chronickéhoa stresu  a depresí, a kteří mají zájem jej řešit. Ať už u sebe nebo u ostatních  - rodinných příslušníků, partnerů, přátel nebo spolupracovníků. Je ale také určen vedoucím pracovníkům a zaměstnavatelům, kteří mohou svým poučeným přístupem ovlivnit pracovní a organizační faktory zabraňující vzniku syndromu vyhoření nebo těm, kteří chtějí někomu pomoci se léčit. 

Nenechte si ujít toto užitečné a zajímavé setkání a přijďte se inspirovat, i když se vás tento problém momentálně (možná) netýká. V diskusi s naším hostem se jej veřejně nebo osobně můžete zeptat na vše, co vás zajímá.

Organizační informace pro klubový večer

Začínáme v 19:00 hodin, prostory OPERO jsou členům klubu a přihlášeným návštěvníkům k dispozici už od 18.30, kdy se podává malé občerstvení. Na tento klubový večer je nutné se zaregistrovat předem na adrese club@ifranchising.czplatí pro členy klubu i pro nečleny.  Registrace člena klubu vyžaduje jméno a příjmení, firmu, pracovní pozici, číslo telefonu a elektronickou adresu. Vstupenku na klubový večer lze zakoupit pouze hotově v recepci před a během klubového večera.

Vstupné na klubový večer, včetně pohoštění, je pro nečleny 600 Kč.  Slevu 20 % může získat každý druhý a další přihlášený návštěvník zaregistrovaný ze stejné firmy. Nepodnikající studenti denního studia do 26 let a učitelé u nás zaplatí za vstup pouze 200 Kč.  

Průvodcem klubového setkání a moderátorem je Jaroslav Tamchyna, zakladatel a prezident Franchise Clubu, dlouholetý konzultant a ambasador franchisingu v České republice. 

Těšíme se na Vás!

normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery