Opero - akce: Franchise Club
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Franchise Club

Host: Patrick Zandl
11/01/2018   18:30
pořádá: 
Franchise Club a Opero
místo: 

Opero

kapacita: 
100
vstupné: 
600 Kč
Hostem diskuzního večera bude Patrick Zandl, poutavý průvodce po světě moderního internetu. S Patrikem Zandlem si budeme povídat o tom, jak se v propojeném a globalizovaném světě nových technologií náš tradiční svět proměňuje. Na své si určitě přijdou jak internetoví laici, tak zkušení profesionálové.

Program začíná v 18.30 hodin, konferenční prostory jsou členům klubu a přihlášeným návštěvníkům přístupné už od 18.00, kdy je k dispozici malé občerstvení. Na tento klubový večer je pro členy klubu i pro nečleny nutné zaregistrovat se předem na adrese club@ifranchising.cz. Registrace člena klubu vyžaduje pouze jméno a příjmení, u ostatních (nečlenů) požadujeme jméno a příjmení, firmu, pracovní pozici, číslo telefonu a elektronickou adresu. Doporučujeme registrační e-mail odeslat co nejdříve, počet míst je omezený. Uvítáme formální nebo „klubové“ smart casual oblečení.  

Průvodcem klubového setkání a moderátorem večera bude Jaroslav TAMCHYNA, zakladatel a prezident Franchise Clubu, dlouholetý konzultant a ambasador franchisingu v České republice. Franchise Club si v říjnu 2017 připomněl 11 let své činnosti. Za tu dobu uspořádal více než sto deset klubových diskusních večerů, dvě desítky seminářů, kulatých stolů a exkurzí do zajímavých a běžně nedostupných míst.  Během své  existence klub oslovil, inspiroval, rozhýbal a propojil více než tři tisíce lidí - malých i velkých podnikatelů, podnikajících i nepodnikajících, fyzických osob, manažerů i exmanažerů, studentů a učitelů, novinářů nebo úředníků. V posledních pěti letech má Franchise Club více než stovku členů, a je tak v České republice největší platformou sdružující osoby a firmy se zájmem o podnikání ve franšízingu. Více informací naleznete zde.

normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
bird-powdery