Flera Academy s Ferdinandem Lefflerem a Janou Pyškovou v Operu, coworkingovém centru na Praze 1.
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Flera Academy 2 - VYPRODÁNO!

Žijte ve své zahradě
28/02/2018   18:00
pořádá: 
Flera Academy ve spolupráci s Opero
místo: 

Opero

kapacita: 
60
vstupné: 
490 Kč
Flera Academy přináší jednoduchý koncept, jak se zamýšlet nad svou zahradou. Pomůže vám poznat vlastní zahradu i sebe sama v jejím prostoru. Svůj pohled a konkrétní rady Vám bude předávat Ferdinand Leffler a jeho kolegyně Jana Pyšková. Máte se na co těšit. VYPRODÁNO!

Ferdinand Leffler 

zahradní architekt – www.flera.cz

Vystudoval obor Okrasné zahradní inženýrství v kombinaci s Krajinným inženýrstvím na pražské zemědělské univerzitě. Od roku 2001 projektuje a řídí realizace zahradních a parkových úprav. V průběhu studia dost cestoval a využil možnosti zblízka se seznámit s krajinnou architekturou Britských ostrovů, různorodou tvorbou řešení zahradních prostor v Kanadě a USA.

Sám o sobě říká: „Architektura je pro mě v první řadě vnímání potřeb jejího budoucího uživatele. Ptám se vždy: Kdo a jak bude v zahradě žít? Jaké jsou vaše zvyky, co si z hloubi duše přejete? V jaké zahradě jste vyrůstali? Chcete se dotýkat, ochutnávat anebo se jen koukat? Jaké vůně a barvy jsou vám příjemné? Chcete klid a soukromí a nebo si se naopak svým sousedem občas rádi pohovoříte přes plot?

“Zamysleme se nad tím, co nám může a umí zahrada dát, pojďme se soustředit, nepospíchat a důkladně si celým procesem projdeme. Uvidíte, že to bude stát za to!”

Jana Pyšková

autorizovaná krajinářská architektka – www.janapyskova.cz

Jana vystudovala zahradnictví v Lednici na Moravě (dnešní Mendelova univerzita v Brně). Je autorizovanou krajinářskou architektkou, členkou České komory architektů. Řadu let pracuje samostatně i v týmech na projektech privátní i veřejné zeleně. Pravidelně přednáší a rozšiřuje si své znalosti na odborných konferencích, seminářích a kurzech.

Ve svých krajinářských projektech se snaží uplatňovat principy udržitelnosti: co nejnižší dopady na životní prostředí, úspora energií, dopravních vzdáleností, přizpůsobení se místním podmínkám. Do svých projektů navrhuje přednostně rostliny z nejbližších školek, dřevo domácího původu a kámen z nejbližších lomů.

„Každý projekt je jedinečný a přináší něco nového. Každý klient má svá přání a své představy. Každá lokalita svá specifika. To mě na mojí práci baví. Najdeme-li správný způsob, jak nastolit harmonii, najdeme i klíč k dobrému projektu úprav zahrady, parku či veřejného prostoru,“ prozrazuje svou filosofii.

normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery