Efektivní komunikace | opero.cz
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Efektivní komunikace

a zpětná vazba
15/11/2023   16:00 - 18:00
pořádá: 
DoToho! & Opero & Google
místo: 

online, Zoom

lektor: 
Daniela Sedloňová
kapacita: 
25 lidí
vstupné: 
Zdarma pro členy business hubu Opero. V případě zájmu o účast kontaktujte Radku (radka.kachramanova@opero.cz). Pokud nejste členem, přihlaste se přes tlačítko níže.
Naučte se efektivně předávat informace a myšlenky.
Schopnost efektivně komununikovat je často označována za nejzákladnější a zároveň nejdůležitější měkkou dovednost. Během worskhopu si ujasníte, jak efektivně předat informace a myšlenky. Zapracujeme na vaší schopnosti říkat ne, abyste se již nenechali vmanipulovat do ano, pokud nechcete. Naučíte se metodu nenásilné komunikace, která vám pomůže sdělovat nepříznivé informace beze strachu z odezvy a konfliktu. Prohloubíte si schopnost naslouchání a nacvičíte si, jak dávat pozitivní, ale i negativní zpětnou vazbu rozvojovým způsobem tak, aby byla druhé straně opravdovým přínosem. Získáte větší jistotu, budete schopni komunikovat rovnocenně, nalézat kompromisy a posílíte vztahy.
 
Workshopem vás provede Daniela Sedloňová, zkušená Google certifikovaná trenérka a mentální koučka. Specializuje se na školení leadershipu, time managementu, a komunikace. Kombinuje unikátní zkušenosti z vlastního podnikání a 12 let na manažerských pozicích v mezinárodních firmách u nás i v zahraničí (Velká Británie, Německo). Pomáhá zejména podnikatelům a manažerům k efektivnímu vedení sebe, týmů a firem. Její vášní je objevovat a rozvíjet různorodý lidský potenciál a spoluvytvářet tak spokojené a úspěšné firmy. Za svou kariéru získala několik ocenění včetně: Nejvyšší skóre hodnocení lídrů střední a východní Evropy (2016, HRS), nejlepší Sales team a nebo Skokan roku.
Lektorka tohoto workshopu je hrazena díky podpoře společnosti Google a jejich projektu Google Digitální garáž.

Workshop je určen pro majitele a zaměstnance malých a středních podniků a členy business hubu Opero.

DoToho! je pro všechny podnikatele, manažery a experty, kteří se chtějí rozvíjet, sdílet své zkušenosti a posouvat se vpřed. Za 2,5 roku naší existence jsme pomohli již více než 1 000 malým a středním podnikům z celé ČR.

Podporují nás: Mastercard Strive™ Česko, Česká spořitelna, Pražská energetika, a.s., Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, Pražský inovační institut a Finmag

 

normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery