DoToho! | opero.cz
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

DoToho!

Mentoringový program
31/01/2023   
pořádá: 
Opero & Pražský inovační institut
vstupné: 
zdarma
Potřebujete restartovat váš byznys? Platforma DoToho! spojuje špičkové české podnikatele, kteří firmám pomohou jako mentoři a experti na sobě zapracovat a využít krizi jako příležitost.

DoToho! je platforma pro malé a střední podniky, jejímž cílem je pomoci firmám inovovat jejich obchodní modely a zároveň nastartovat novou éru podpory zevnitř komunity podnikatelů. 

Program je určen pro majitele nebo vedoucí pracovníky, jejichž společnost má obrat od 3 do 300 milionů korun nebo alespoň tři zaměstnance. Součástí programu jsou individuální mentoringová setkání s konkrétními mentory, více než 50 workshopů a seminářů od expertů zapojených do platformy a partnerských firem. Těšit se můžete taktéž na digitální knihovnu plnou inspirace a praktických zkušeností. 

Program DoToho! vznikl z iniciativy spoluzakladatele Opera Pavla Přikryla a ředitele Pražského inovačního institutu Boba Kartouse. „Projekt je založen na poradenských službách profesionálů a vychází ze základních postupů, které se běžně používají při rozvoji startupů. My ale zapojujeme experty z více oborů, rozsah předávaných informací rozšiřujeme a přizpůsobujeme i jejich formu tak, aby byla co nejlépe využitelná pro běžné typy podnikání a současnou situaci,“ říká Pavel Přikryl.

Celý program je pro účastníky zdarma, a to díky podpoře ze strany mentorů, expertů a partnerů projektu, kterými jsou společnosti Google, PRE, T-Mobile, Pražská plynárenskáČeská spořitelna a hl. město Praha. Záštitu na platformou převzal primátor Zdeněk Hřib.

DoToho! je financováno z projektu OP VVV Prague Smart Accelerator, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/18_055/0016956.

normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
bird-powdery