Druhý běh mentoringového programu DoToho!
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

DoToho!

Druhý běh mentoringového programu
1. 11. 2021 - 11. 2. 2022
pořádá: 
Opero & Pražský inovační institut
vstupné: 
zdarma
Úspěšný program DoToho! je zpět! Platformu, která empaticky spojuje úspěšné lidi českého byznysu s lídry malých a středních firem využilo v prvním kole pro svůj restart více než 120 firem.

Hledáte nový náboj pro své podnikání? DoToho! je platforma pro malé a střední podniky, jejímž cílem je pomoci firmám inovovat jejich obchodní modely a zároveň nastartovat novou éru podpory zevnitř komunity podnikatelů. Platforma spojuje špičkové české podnikatele, kteří firmám pomohou jako mentoři a experti na sobě zapracovat a využít krizi jako příležitost. Díky podpoře partnerů je program zcela zdarma.

Program je určen pro majitele nebo vedoucí pracovníky, jejichž společnost má obrat od 3 do 300 milionů korun a alespoň tři zaměstnance. Součástí programu jsou individuální mentoringová setkání, workshopy, přednášky, ale také digitální knihovna plná inspirace a praktických zkušeností.

Chcete jít DoToho!? Přihlaste se na dotoho.pro

Program DoToho! vznikl z iniciativy pražského byznysového centra Opero, za nímž stojí bývalý manažer poradenských firem a investor Pavel Přikryl s jedním z nejúspěšnějších tuzemských podnikatelů Pavlem Bouškou (VAFO), a Pražského inovačního institutu v čele s Bobem Kartousem. Program je zdarma díky podpoře hl. města Prahy a vybraných firem jako Česká spořitelna, Google, Pražská energetika, ABRA Software, Havel & Partners či Arbol Capital. Pražský primátor Zdeněk Hřib nad programem převzal záštitu. Reaguje tak na potřebu podporovat podnikatele na území HMP nejen v období covidové a post covidové krize.

Projekt je založen na poradenských službách profesionálů a vychází z postupů, které se používají při rozvoji startupů. Naším cílem je ale zapojovat s maximální empatií experty z více oborů, rozsah předávaných informací rozšiřujeme a přizpůsobujeme i jejich formu tak, aby byla co nejlépe využitelná pro každý typ podnikání v současnosti a blízké budoucnosti. Program vychází z DNA Opero centra. Podporujeme byznys a podnikání,“ říká Pavel Přikryl.

normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
bird-powdery