Dámská investiční akademie | opero.cz
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Dámská investiční akademie

Jak na finanční nezávislost ve 3 krocích
08/01/2022   10:00 - 13:00, 15:00 - 18:00
pořádá: 
Lenka Karadžovová & Opero
místo: 

Opero

lektor: 
Lenka Karadžovová
kapacita: 
NAPLNĚNO
vstupné: 
1500 Kč, pro členky Opera platí sleva 50 %
Kolik času věnujete péči o svoje peníze? Každá hledáme finanční nezávislost, ale jak začít? Co pro to udělat? Naučte se, jak pracovat s příjmy i výdaji a získat finanční nezávislost ve 3 krocích…

CO je finanční nezávislost, specifika dámských financí, rozbor příjmů a výdajů, základní pravidla, co nakupovat a co ne, magický investiční trojúhelník

JAK si zajistit co nejvyšší příjem, jak nejlépe ušetřit, jak začít investovat, jak začít a postupovat při tvorbě majetku, jak se orientovat v nabídkách bank, jak co nejlépe využít úvěry, jak nejlépe prodávat

PROČ využívat finanční produkty (přehled základních finančních produktů včetně výhod i rizik), proč investovat do nemovitostí i když nemáte milióny na účtu, proč se soustředit na pravidlo č.1, proč je dobré vlastnit komodity (zlato, suroviny, luxusní předměty, umělecká díla a starožitnosti)

Součástí workshopu jsou praktické příklady a včetně vysvětlení možných rizik a omylů.
Počet účastníků je maximálně 10 osob, budete mít tedy prostor i pro konkrétní dotazy.

Termín workshopu: 
1) 8. ledna 2022 (sobota): 10 - 13 hod
2) 8. ledna 2022 (sobota): 15 - 18 hod

Vaše přihlášky zasílejte prosím na karadzovova@electo.cz.

Kdo je Lenka Karadžovová?
Vystudovala finance a od začátku 90.let pracovala v zahraničních bankách jako poradkyně pro firemní i movité privátní klienty. V roce 2018 založila vlastní poradenskou společnost Electo, specializující se na investice a získala pro tuto činnost licenci České národní banky. Lenka spravuje finance tuzemských i zahraničních investorů, které znáte z žebříčků Forbesu. Více než 20 let sama investuje do finančních produktů, nemovitostí a komodit. Své praktické zkušenosti i teoretické znalosti ráda předává dále. Má blízko k umění a kultuře, ráda cestuje, nechává se inspirovat novými podněty a aktivně sportuje.

Proč se Lenka rozhodla dělat workshopy pro ženy a proč je to právě pro Vás?
Chcete slyšet důvod, proč s tím Lenka začala? "Človek v životě dospěje do bodu, kdy má chuť předat své "know-how". Za ta léta zkušeností jsem zjistila, že většině z nás nikdo nedá solidní návod k tomu, jak spravovat vlastní peníze, a to ani ve škole, ani v rodině. Ženy navíc z různých důvodů často finance dlouhodobě neřeší. Peníze jsou přitom důležitou součástí našeho života. Nejsou cílem, ale prostředkem. Máme-li dostatečné příjmy a rezervy, můžeme v životě dělat správná a nezávislá rozhodnutí." Lenka není součástí žádné finanční instituce a tedy získáváte čistý vhled do věcí bez pocitu, že by mluvila o "speciálních balíčcích" ve svůj prospěch. Naopak.

Ať už je Vám 30 nebo 50 let, s penězi začínáte pracovat, chcete si analyzovat své příjmy a výdaje nebo potřebujete svou znalost rozšířit, tato akademie Vám dá odpovědi na všechny Vaše otázky.

 

normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
bird-powdery