Akce v Operu: Dámská investiční akademie s Lenkou Karadžovovou
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Dámská investiční akademie

s Lenkou Karadžovovou
jaro 2021
pořádá: 
Lenka Karadžovová & Opero
místo: 

Opero

kapacita: 
10 osob
vstupné: 
od 1950 Kč, 2 členky Opera za 50 % ceny
Pečujeme o svůj osobní rozvoj – vzděláváme se, cvičíme, zdravě jíme, dbáme o svůj vzhled…Kolik času ale věnujeme péči o své peníze? Všechny hledáme finanční nezávislost. Jak začít? Co pro to dělat? Naučte se, jak pracovat s příjmy i výdaji, kam své peníze investovat a dostaňte rady a konkrétní návody od profesionální investorky a finanční poradkyně, naší členky Lenky Karadžovové.

Kdo je Lenka Karadžovová?
Vystudovala finance a od začátku 90.let pracovala v zahraničních bankách jako poradkyně pro firemní i movité privátní klienty. V roce 2018 založila vlastní poradenskou společnost Electo, specializující se na investice a získala pro tuto činnost licenci České národní banky. Lenka spravuje finance tuzemských i zahraničních investorů, které znáte z žebříčků Forbesu. Více než 20 let sama investuje do finančních produktů, nemovitostí a komodit. Své praktické zkušenosti i teoretické znalosti ráda předává dále. Má blízko k umění a kultuře, ráda cestuje, nechává se inspirovat novými podněty a aktivně sportuje.

Proč se Lenka rozhodla dělat akademii pro ženy a proč je to právě pro Vás?
Chcete slyšet důvod, proč s tím Lenka začala? "Človek v životě dospěje do bodu, kdy má chuť předat své "know-how". Za ta léta zkušeností jsem zjistila, že většině z nás nikdo nedá solidní návod k tomu, jak spravovat vlastní peníze, a to ani ve škole, ani v rodině. Ženy navíc z různých důvodů často finance dlouhodobě neřeší. Peníze jsou přitom důležitou součástí našeho života. Nejsou cílem, ale prostředkem. Máme-li dostatečné příjmy a rezervy, můžeme v životě dělat správná a nezávislá rozhodnutí." Lenka není součástí žádné finanční instituce a tedy získáváte čistý vhled do věcí bez pocitu, že by mluvila o "speciálních balíčcích" ve svůj prospěch. Naopak.

Ať už je Vám 30 nebo 50 let, s penězi začínáte pracovat, chcete si analyzovat své příjmy a výdaje nebo potřebujete svou znalost rozšířit, tato akademie Vám dá odpovědi na všechny Vaše otázky.

Co se na akademii dozvíte?
Akademie je rozdělena do čtyř čtyřhodinových workshopů, kde je prostor pro všechna témata, která potřebujete znát. Věnujte čas něčemu, co je pro Vás důležité a dozvíte se i to, co v knížkách málokdy vyčtete.

  1. Cesta k finanční nezávislosti (co je finanční nezávislost, specifika dámských financí, rozbor příjmů a výdajů, základní pravidla, jak si zajistit co nejvyšší příjem, na čem lze nejlépe ušetřit, jak začít investovat)
  2. Finanční produkty (přehled základních finančních produktů včetně výhod i rizik, jak se orientovat v nabídkách bank, jak začít a postupovat při tvorbě portfolia, jak co nejlépe využít úvěry, jaká jsou „must have“)
  3. Nemovitosti (proč investovat do nemovitostí, jak začít když nemáte milióny na účtu, pravidlo č.1- i ta ostatní, jakých chyb se vyvarovat)
  4. Komodity (zlato, suroviny, luxusní předměty, umělecká díla a starožitnosti, přidaná hodnota komodit a daňové výhody, kdy a co nakupovat a jak nejlépe prodávat)

Součástí všech workshopů jsou konkrétní příklady a případové studie včetně vysvětlení možných chyb. Počet účastníků je maximálně 10 osob, budete mít tedy prostor i pro konkrétní dotazy.

Ceník
Cena akademie (série 4 workshopů): 7 800 Kč (k objednávce celé série jedna individuální konzultace zdarma)
Cena samostatného workshopu: 2 200 Kč
Cena individuální konzultace (60 min): 3 500 Kč
Pro 2 členky Opera je vstup za 50 % ceny.

normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery