Setkání Art Market
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Cyklus setkání Art Market

Prohlídka galerie Kvalitář
08/09/2022   17:30 - 19:30
pořádá: 
Opero & Daniela Kozáková
místo: 

Galerie Kvalitář

lektor: 
Daniela Kozáková
kapacita: 
15
vstupné: 
150 Kč, členové zdarma
Setkání na téma Malba a keramika v galerii Kvalitář pro milovníky umění
V minulém pololetí pro nás připravila naše členka Daniela Kozáková první cyklus setkání Trh s uměním. Byla to 4 setkání, během nichž jsme diskutovali různá témata týkající se trhu s uměním. Od září bude cyklus pokračovat. Během několika setkání od září do Vánoc budete mít možnost zažít praktickou zkušenost sběratele umění. Daniela Vás v rámci druhého cyklu připraví na tvorbu vlastní sbírky, setkání se zaměří na různé formy a techniky uměleckého vyjádření.  
 
Setkání budou probíhat mimo Opero, v galeriích, atelierech a dalších místech v blízké dostupnosti z Opera. Během setkání Vás Daniela seznámí s formou uměleckých děl, a použitými technikami, a také s konkrétními tipy, jak díla nakupovat a pečovat o ně ve sbírce. Setkání se bude účastnit host/hosté z uměleckého světa, kteří se dané technice/formě věnují nebo s ní pracují.
 
Zveme Vás na první setkání Malba a keramika v galerii Kvalitář, které proběhne 8.9.2022 od 17:30 hodin. Navštívíme výstavu dvou nadějných objevů Julie Kopové a Grety Kušnírové, Tectonic Heat, ve které spolu mladé autorky vedou umělecký dialog malby a keramických objektů. Hostem setkání bude sama autorka malby Julie Kopová, která by nám vysvětlila techniku její malby. Dalším hostem bude kurátor výstavy a galerie Jan Dotřel, se kterým rovněž nahlédneme do zákulisí galerie a probereme s ním, jaké další autory zastupují, jak je vybírají, a pohlédneme si další běžně nevystavená díla v depozitáři galerie.
 
Druhý cyklus setkání je určen primárně pro členy Opera, velmi rádi přivítáme též Vaše rodinné příslušníky, přátele a kolegy. Počet účastníků setkání je omezen na 12 osob, rezervujte svoji účast včas.
 
Některá další setkání, na která se můžete těšit, budou večer s českým uměleckým sklem, současnou fotografií a návštěva živé aukce. Termíny a bližší informace zveřejníme v nejbližších dnech.
 
Těšíme se na Vás!
normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
bird-powdery