Circular Economy Talks v Operu
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Circular Economy Talks

not only CEO’s Agenda
13/10/2021   16:00 - 20:00
pořádá: 
CIRA Advisory
místo: 

Opero

vstupné: 
2 900 Kč
Nenechte si ujít navazující druhý ročník unikátní networkingové akce určené pro ředitele, zástupce vrcholového managementu firem a CSR manažery, kteří mají ambice budovat synergie mezi byznysem a přírodou.

Proč byste měli být u toho?
První milník evropské zelené dohody se blíží a jeho splnění se bez konkrétních opatření neobejde. To, co je inovací nyní, bude za 9 let nutností. Potřebujeme lídry, kteří dalším firmám ukážou, jak vytvořit zdravé, inovativní prostředí pro ekonomiku budoucnosti.

Česko připravuje vlastní strategii, firmy v mnoha ohledech diskutují o tom, že udržitelnost se mění na schopnost přežít. Z jednotlivých strategií firem jasně vyplývá, že zajištění zdrojů je klíčovou oblastí a druhotné suroviny se zřejmě v budoucnu stanou první a možná jedinou volbou. Na loňském prvním ročníku konference jsme téma otevřeli na nejvyšší úrovni firem a letos chceme pokračovat formou diskuze, protože přepisování cirkulární ekonomiky do DNA byznysových strategií je dlouhodobý proces, v němž hraje spolupráce a sdílení know-how zásadní roli.

Co mi akce přinese?
Velká témata v konkrétním kontextu představí nejen ředitelé firem, které v mnoha ohledech udávají trendy jak v byznysu, tak ve způsobu, jakým fungujeme v každodenním životě. Dávají směr cirkulární ekonomice v České republice i na globální úrovni. Během akce je právě propojování účastníků mezi sebou a sdílení know-how základním elementem.

Strategický networking
Klademe důraz na dostatek prostoru pro networking mezi lidmi, kteří mají za strategické směřování firem stejnou zodpovědnost. Po akci tak bude opět významný prostor věnovaný diskuzi mezi řečníky, hosty a organizátory navzájem.

Jaká jsou témata letošního setkání?

  • Cirkulární ekonomika v byznys modelech, surovinách a materiálech.
  • Inovace a pohled do budoucnosti udržitelného financování.
  • Cirkulární zadávání a nakupování ve vašem dodavatelském řetězci

Podrobný program bude zveřejněn s blížícím se datem konání akce. Více informací najdete zde

Registrace a vstupné
Účastník má možnost zrušit svoji registraci zdarma maximálně 48 hodin před datem akce. Později bude za zrušení účtován storno poplatek ve výši 100 % vstupného, tedy 2 900 Kč. V případě nečekaných změn či nařízení, které organizátor akce nemůže ovlivnit, si vyhrazujeme právo na změnu termínu či převedení konference do online podoby, bez nároku na vrácení vstupného. O případných změnách vás budeme informovat.

Opatření proti COVID-19
Na každé akci bereme koronavirová opatření vážně. Věnujeme pozornost všem hygienickým pravidlům a jsme připraveni reagovat na aktuální situaci. Chceme, aby naše akce byly prostorem, kde se budete cítit bezpečně.

normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery