Cesta k úspěchu skrze LEGO® SERIOUS PLAY® | opero.cz
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Cesta k úspěchu skrze LEGO® SERIOUS PLAY®

aneb odhalte svůj skrytý potenciál
26/10/2023   16:00 - 17:30
pořádá: 
DoToho! & Opero
místo: 

Opero, Salvátorská 8, Praha 1

lektor: 
Leonid Kushnir
kapacita: 
25 lidí
vstupné: 
Zdarma pro členy business hubu Opero. V případě zájmu o účast kontaktujte Radku (radka.kachramanova@opero.cz). Pokud nejste členem, přihlaste se přes tlačítko níže.
S námi se změna stane nejen nutností, ale také příležitostí.

S námi se změna stane nejen nutností, ale také příležitostí. Připojte se k našemu workshopu a naučte se, jak využít kreativitu které LEGO® SERIOUS PLAY® nabízí, pro řízení změn ve vaší společnosti

  1. Odhal svůj skrytý potenciál: Cesta k úspěchu skrze LEGO® SERIOUS PLAY®

V první části workshopu si představíme koncept LEGO® SERIOUS PLAY®. Společně se podíváme na techniky a metody, které LEGO® SERIOUS PLAY® nabízí. Diskutovat budeme o příležitostech, které tyto techniky přináší v široké škále oblastí, abyste lépe pochopili, jak může LEGO® SERIOUS PLAY® obohatit procesy právě ve vaši firmě. 

  1. Jak využít LEGO® SERIOUS PLAY® ve vaši firmě?

Ve druhé části se zaměříme na to, jak lze LEGO® SERIOUS PLAY® využít ve vašem oboru. Ukážeme si nejlepšími postupy pro implementaci LEGO® SERIOUS PLAY®. 

  1. LEGO® SERIOUS PLAY® na vlastní kůži

Poslední část workshopu věnujeme praktickému cvičení. Dělejte změny ve vaši organizaci s hravostí a efektivitou pomocí LEGO® SERIOUS PLAY®! Objevte inovativní techniky řízení změn, které otevřou dveře k týmové spolupráci, strategickému plánování a inovacím.

Workshopem Vás provede Leonid Kushnir, expert na LEGO® SERIOUS PLAY® a podnikání. Leonid má dlouholeté zkušenosti s LEGO® SERIOUS PLAY® v různých podnikatelských kontextech. Jeho cílem je ukázat, jak tato technika může pomoci podnikatelům a firmám lépe pochopit svůj potenciál a překonat výzvy, které stojí v cestě jejich růstu.

Zúčastnit se můžete bez ohledu na velikost Vaší firmy nebo fázi vývoje, ve které se nacházíte. Je to příležitost otevřít novou kapitolu ve Vašem podnikání!


Workshop je určen pro majitele a zaměstnance malých a středních podniků a členy business hubu Opero.

DoToho! je pro všechny podnikatele, manažery a experty, kteří se chtějí rozvíjet, sdílet své zkušenosti a posouvat se vpřed. Za 2,5 roku naší existence jsme pomohli již více než 1 000 malým a středním podnikům z celé ČR.

Podporují nás: Mastercard Strive™ Česko, Česká spořitelna, Pražská energetika, a.s., Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, Pražský inovační institut a Finmag

Workshop vznikl pro mentoringový program DoToho!, jenž pomáhá malým a středním podnikům posunout podnikání na novou úroveň. Více informací na https://www.dotoho.pro
normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery