Během DoToho! | opero.cz
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Během DoToho!

Networking, kterému neutečete!
24/05/2021   18:00 - 19:00
pořádá: 
DoToho! & Opero
místo: 

Stromovka

lektor: 
Adam Táborský
kapacita: 
100
vstupné: 
zdarma
V současné době, kdy je téměř nemožné zorganizovat offline akci, jsme pro vás společně s Adamem Táborským vymysleli každotýdenní networkingový běh. Společně s Adamem s vámi poběží i naše community manažerka Vierka Kováčiková.

Adam vystudoval na Fakultě sociálních studií MU skoro všechno, co se dalo (psychologii, sociologii, politologii a veřejnou politiku). Během studií mimo jiné zavítal na University College London a Deakin University v Melbourne. V současnosti se na VŠE věnuje tématu přírody a duševního zdraví. Po mezinárodních zkušenostech v consultingu (Austrálie, Velká Británie, Švýcarsko, Itálie, Polsko) se věnoval inovacím. Nyní působí jako psycholog v Psychiatrické nemocnici Bohnice, kde pracuje s lidmi, kteří mají hraniční poruchu osobnosti. Založil projekt Terapie mezi stromy, kde propojuje přírodu a duševní zdraví u jednotlivců, firem a ohrožených skupin. Akce je součástí programu DoToho!

normal
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery